Parson Russel Terrier - Česká národní výstava psů Mladá Boleslav 16.7.2011



Rozhodčí: Maciej Kozber (PL) Maciej Kozber (PL)

Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
1280 Třída štěňat pes Cameron Ritakim ČLP/PRT/1861 25.1.2011 Bertrám z Rataj Anne Killers Hole Natálie Janulíková a Michal Jorda Michaela Doležalová VN1
1281 Třída mladých pes Bandit Avora ČLP/PRT/1684 07.03.2010 Achilles Avora DC Double Dresden`s Bomba Vlasta Klonfarová Adam Sommer V1, CAJC, BOJ, *)
1282 Mezitřída pes Leonardo da Vinci Černý Faun ČLP/PRT/1747 14.4.2010 Gucci von Mutschenhot Ginger Cerný faun Romana Spolková Natálie Janulíková a Michal Jorda V1, CAC
1283 Třída otevřená pes Jessy James Černý Faun ČLP/PRT/1484 1.6.2009 Rohan Radagast Hiya Černý faun Romana Spolková Renáta Mrázková V1, CAC
1234 Třída šampiónů pes Achilles Avora ČLP/PRT/1284/09 26.9.2008 Rednock Tresure Hunter Quiet Queen z Jeřeně Vlasta Klonfarová Lucie Chocholová V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
 
Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
1285 Třída mladých fena Arika Dotty Bonasa Sorbus ČLP/PRT/1822 4.9.2010 Panther Creek Habanero Beach Girl Quod Bonum Martina Jeřábková Mgr. Petra Niederlová V2
1286 Třída mladých fena Bibi Avora ČLP/PRT/1689 7.3.2010 Achilles Avora DC Double Dresden´s Bomba Vlasta Klonfarová Lucie Chocholová V1, CAJC
1287 Třída mladých fena Eshley Happy Florén ČLP/PRT/1817 4.8.2010 Fredie Mandylion Dee Dee Lambada Gold Florén Aneta Sochorová Barbora Pešková VD3
1288 Mezitřída fena Espanya Dresden's Bomba ČLP/PRT/1552 28.8.2009 Vision Quest Fox Valley Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Anna Matúšů V1, CAC
1289 Mezitřída fena Jasmína Paleur ČLP/PRT/REG/1612 23.11.2009 Little Trouble Frazzle Alenka z Velfíku Leona Urbanová Lenka Zalabáková V2, Res. CAC
1290 Třída otevřená fena Idea Paleur ČLP/PRT/REG/1454 18.5.2009 Fox Meadow´s Beetlejuice Gulabin´s Gigi-Lou Leona Urbanová Lenka Zalabáková V1, CAC
1291 Třída otevřená fena Luisa Jodi Coco Gold Florén ČLP/PRT/1306 1.11.2008 Elnino of Lovealoch Xenie P. Interris Bedřich Pokorný Karolina Brožová VD
1292 Třída pracovní fena Ifigénia Isis Černý Faun ČLP/PRT/1333 31.10.2008 Rohan Radagast Count On Me of Sweet Surprise Romana Spolková Romana Spolková V1, CAC
1293 Třída šampiónů fena Dreaming Ray Dresden´s Bomba ČLP/PRT/1167 26.4.2008 Scalloway Hillbilly Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Olga Drážďanská V1, CAC, CAC ČMKU, NV
 
FOTOGALERIE z výstavy
01 PRT Před posuzováním 02 PRT Výstava - v kruhu 03 PRT Po posuzování 04 Maďarský ohař krátkosrstý 05 Závěrečné soutěže  
06 Fotogalerie O.Drážďanské Pokud víte o další galerii PRT z této výstavy, napište nám.

Poznámky: *) Bandit Avora se zúčastnil závěrečných soutěží a byl vybrán do užšího finále jako nejlepší mladý ze III.FCI skupiny.
Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo znáte chybějící data, dejte nám prosím vědět.


Vysvětlivky zkratek:
VN(x) Velmi nadějná (x=pořadí) Pouze ve třídě štěňat a dorostu
N(x) Nadějná (x=pořadí) Pouze ve třídě štěňat a dorostu
V(x) Výborná (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
VD(x) Velmi dobrá (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
D(x) Dobrá (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
CAJC čekatelství Českého junior šampióna Samostatně pro fenu a psa ve třídě mladých.
BOJ Nejlepší mladý jedinec Utkají se o něj fena a pes CAJC
CAC čekatelství Českého šampióna Může (ale nemusí!) obdržet každý pes i fena ve své třídě s hodnocením V1
NV Národní vítěz Utkají se o něj samostatně psi a feny s CAC
BOB Nejhezčí pes plemene Utkají se o něj národní vítězové a BOJ. Vítěz pak postupuje do závěrečných soutěží dne.
Pro návrat zpět klikněte ZDE.