Parson Russel Terrier - 2. Klubová výstava PRT a JRT Konopiště 20.8.2011

(Klubová výstava Russell teriérů bez zadávání klubového vítěze)



ŠTĚŇATA A DOROST - Rozhodčí: Vladimíra Tichá (CZ) Vladimíra Tichá (CZ)

Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
92 Třída dorostu pes Amigo Hop Skok ČLP/PRT/1853 30.12.2010 Treasure Hunter Rednock Izabella Hop-Trop Radka Zabloudilová Ivana Hanusová VN4
93 Třída dorostu pes C`Charlie Ritakim ČLP/PRT/1862 25.1.2011 Bertrám z Rataj Anne Killers Hole Natálie Janulíková B. Zikmundová VN1
94 Třída dorostu pes Cameron Ritakim ČLP/PRT/1861 25.1.2011 Bertrám z Rataj Anne Killers Hole Natálie Janulíková Michaela Doležalová VN2
95 Třída dorostu pes Laufer Mysia Zaglada - FCI 14740/XXI/11 24.1.2011 True Grit Snow Wolf`s Plapperrmäulchen`s Kusza Agnieszka Wasiukiewicz Agnieszka Wasiukiewicz VN3
 
Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
119 Třída štěňat fena Annabelle White Twister ČLP/PRT/1908 28.3.2011 Achilles Avora Cira Kutcher-chan Lenka Šindelářová Pavla Mírovská VN2
120 Třída štěňat fena ZZ Rozárie Gold Florén ČLP/PRT/1898 22.3.2011 Panther Creek Habanero Zuny Ziffi z Jeřeně Bedřich Pokorný David Pokorný VN1, Nejlepší štěně plemene
121 Třída dorostu fena Cessy Ritakim ČLP/PRT/1865 25.1.2011 Bertrám z Rataj Anne Killers Hole Natálie Janulíková Jiří Krauskopf VN2
122 Třída dorostu fena Enea Dai Muratori ČLP/PRT/1848 09.12.2010 Hillbilly Rusian Roulette Anita Lupus Johanus Jitka Zedníková Barbora Pilařová N
123 Třída dorostu fena Esme Dai Muratori ČLP/PRT/1849 09.12.2010 Hillbilly Rusian Roulette Anita Lupus Johanus Jitka Zedníková Veronika Chrpová VN4
124 Třída dorostu fena Etera Dai Muratori ČLP/PRT/1850 09.12.2010 Hillbilly Rusian Roulette Anita Lupus Johanus Jitka Zedníková Dana Kavalírová VN3
125 Třída dorostu fena Lotka Mysia Zaglada - FCI 14738/XXI/11 24.1.2011 True Grit Snow Wolf`s Plapperrmäulchen`s Kusza Agnieszka Wasiukiewicz Agnieszka Wasiukiewicz VN1, Nejlepší dorost plemene


OSTATNÍ - Rozhodčí: Susane Kaurek (A) Susane Kaurek (A)

Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
96 Třída mladých pes Alec Genius Loci ČLP/PRT/1715 09.4.2010 Frodo Černý Faun Nikita Obornicki Nornik Ing. Alena Duhárová Stanislav Kratochvíl VD3
97 Třída mladých pes Casper Daisy World ČLP/PRT/1703 04.4.2010 Adonis Avora Hippies Daisy Gold Florén Záheský Luděk Simona Sedmihorská VD2
98 Třída mladých pes Leonardo da Vinci Černý Faun ČLP/PRT/1747 14.4.2010 Gucci von Mutschenhot Ginger Cerný faun Romana Spolková Natálie Janulíková a Michal Jorda V1, CAJC
99 Mezitřída pes Archie Pop Bernie ČLP/PRT/1664 19.1.2010 Desperado Dresden`s Bomba Bernie Andreas Dresden`s Bomba Ing. Andrea Šímová Ing. Andrea Šímová V2, Res. CAC
100 Mezitřída pes Bandit Avora ČLP/PRT/1684 07.03.2010 Achilles Avora DC Double Dresden`s Bomba Vlasta Klonfarová Adam Sommer V1, CAC, CC
101 Mezitřída pes Dorian z Bukovských lesů ČLP/PRT/1647 7.1.2010 Beato Angelo Dai Muratori Celine Mandylion Lenka Šímová Hana Bulvasová VD
102 Mezitřída pes Dundee Killers Hole ČLP/PRT/1675 04.3.2010 Gucci Von Mutschenhof Kristyn The Killer z Jeřeně MVDr. Michaela Balková Julie Kovaczová VD
103 Mezitřída pes Edvin Ťapka ČLP/PRT/1603 28.11.2009 Xerry P. Interris Askra z Nového Sedliště Hana Polcarová Martina Hamerníková V4
104 Mezitřída pes Fitipaldi Dresden´s Bomba ČLP/PRT/1615 27.12.2009 Desperado Dresden`s Bomba Astoria z Buršických pastvin Olga Drážďanská Pavel Neumann V3
105 Třída otevřená pes Archie London`s Brandy ČLP/PRT/1382 22.3.2009 Archie z Krumlovského zámku Brandy Brendie`s Kateřina Štefečková Petra Pančíková D
106 Třída otevřená pes Bertík Ritakim ČLP/PRT/1503 30.6.2009 Bertrám z Rataj Anne Killers Hole Natálie Janulíková Natálie Janulíková VD4
107 Třída otevřená pes Sharp Shot Image Double Barel`s ČLP/PRT/1783 02.3.2010 Wyndhaven Thunderbolt Adison`s Time to Thrill Monica Olsson Bäck Alexandra Felixová VD3
108 Třída otevřená pes High Energy Lovely Binisi ČLP/PRT/ZREG/820 17.10.2006 Dondiego of Lovealoch Delfi Mandylion Kateřina Sojková Lukáš Palm Nedostavil se
109 Třída otevřená pes Chivas Regall Černý Faun ČLP/PRT/1209 18.5.2008 McAllister‘s Veni Vidi Vici Ginger Černý faun Romana Spolková Romana Spolková V1, CAC, CC
110 Třída otevřená pes Quentin Lovely Binisi ČLP/PRT/1522 25.6.2009 Asterix P. Interris Hillbilly Lovely Kitty Kateřina Sojková Helena Krejčí V2, Res. CAC
111 Třída pracovní pes Achilles Avora ČLP/PRT/1284/09 26.9.2008 Rednock Tresure Hunter Quiet Queen z Jeřeně Vlasta Klonfarová Lucie Chocholová V2, Res. CAC
112 Třída pracovní pes Benn z Kostelce u Jihlavy ČLP/PRT/1592 22.11.2009 Jork z Kostelce u Jihlavy Felicie Fibi P.Interris Alena Tůmová Jiří Gregor VD4
113 Třída pracovní pes Capone Ťapka ČLP/PRT/813/09 11.11.2006 Claudius Mandylion Bridget Ťapka Hana Polcarová Michaela Paninárová VD3
114 Třída pracovní pes Imbir Mysia Zaglada - FCI PKR.III-63536 21.10.2008 Pacolito Chunky Monkey Plapperrmäulchen‘s Kuzsa Agnieszka Wasiukiewicz Agnieszka Wasiukiewicz V1, CAC, CC
115 Třída vítězů pes Desperado Dresden's Bomba ČLP/PRT/1161/09 26.4.2008 Scalloway Hillbilly Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Olga Drážďanská V1, CAC, CC, Best Male, BOB
116 Třída vítězů pes True Grit Snow Wolfs PKR.III-68456 28.7.2009 Animosh Snow Wolfs Belisima Snow Wolfs Tim + Mary Strom Bernard Agnieszka Wasiukiewicz V2, Res. CAC
117 Třída veteránů pes Emir Green Dog Rednock PKR.III-50888 26.7.2003 Q-Man Rednock Topping Tees og His Master's Choice Danielle Kottmann Agnieszka Wasiukiewicz V1, BOV
118 Třída veteránů pes Flot z Martínkovic ČLP/PRT/27 06.9.1997 Dago Dago Dita Foxon's Svatopluk Fröde Eva Postolková V2
 
Kat. číslo Třída Pohlaví Jméno Chovatelská stanice Číslo zápisu Dat. naroz. Otec Matka Chovatel Majitel Výsledek
126 Třída mladých fena Anita Nuova Alba ČLP/PRT/1742 26.4.2010 Achilles Avora Baby Moon Quod Bonum Šárka Svobodová Irena Svobodová VD
127 Třída mladých fena Annie ze Šanovského parku ČLP/PRT/1767 03.6.2010 Dondiego of Lovealoch Fatty Hop-Trop Arnošt Vojíř Arnošt Vojíř VD
128 Třída mladých fena Apokalypsa Blackie Bonasa Sorbus ČLP/PRT/1821 04.9.2010 Panther Creek Habanero Beach Girl Quod Bonum Dagmar Jeřábková Martina Jeřábková VD
129 Třída mladých fena Arika Dotty Bonasa Sorbus ČLP/PRT/1822 04.9.2010 Panther Creek Habanero Beach Girl Quod Bonum Dagmar Jeřábková Petra Niederlová VD
130 Třída mladých fena Baboo Bell Happy Russell ČLP/PRT/1836 29.8.2010 South Overton Flying Tiger Oriental Orchid z Jeřeně Michaela Jägerová Mgr. Eva Cenková V3
131 Třída mladých fena Bree Avora ČLP/PRT/1690 07.3.2010 Achilles Avora DC Double Dresden's Bomba Vlasta Klonfarová Gabriela Voborová VD
132 Třída mladých fena Dolores Killers Hole ČLP/PRT/1677 04.3.2010 Gucci vom Mutschenhof Kristyn The Killer z Jeřeně MVDr. Michaela Balková MVDr. Michaela Balková V2
133 Třída mladých fena Elie z Bukovských lesů ČLP/PRT/1732 22.4.2010 Xery P.Interris Ailyn z Bukovských lesů Lenka Šímová Helena Šaffková D
134 Třída mladých fena Eshley Happy Florén ČLP/PRT/1817 04.8.2010 Fredie Mandylion Dee Dee Lambáda gold Florén Aneta Sochorová Barbora Pešková V5
135 Třída mladých fena Real Kung Fu Panda Equus PKR.III-67908 23.10.2010 Imbir Mysia Zaglada - FCI Gracia Mysia Zaglada - FCI Aneta Bilinska Agnieszka Wasiukiewicz V1, CAJC, BOJ
136 Třída mladých fena White Suricatta Gold Florén ČLP/PRT/1826 01.9.2010 Elnino of Lovealoch Bobie Calamito Gold Florén Bedřich Pokorný Hana Bulvasová V4
137 Mezitřída fena Angie Andreas Pop Bernie ČLP/PRT/1666 19.1.2010 Desperado Dresden´s Bomba Bernie Andreas Dresden´s Bomba Ing. Andrea Šímová Ing. Andrea Šímová V1, CAC, CC, Best Female
138 Mezitřída fena Babbe Avora ČLP/PRT/1687 7.3.2010 Achilles Avora DC Double Dresden´s Bomba Vlasta Klonfarová Lenka Josefiová Nedostavila se
140 Mezitřída fena Gail Hebi Libami ČLP/PRT/1547 19.9.2009 Chico Tanenbruck Hébé Paleur Dagmar Kynclová Alžběta Bendová V2, Res. CAC
141 Mezitřída fena Gina Amfimaros ČLP/PRT/1544 04.9.2009 Asterix P.Interris Corry Amfimaros MVDr. Martina Rödlová Šárka Řeháková VD5
142 Mezitřída fena Lyla Černý Faun ČLP/PRT/1748 14.4.2010 Gucci vom Mutschenhof Ginger Černý Faun Romana Spolková Michaela Paninárová VD4
144 Mezitřída fena Bibi Avora ČLP/PRT/1689 7.3.2010 Achilles Avora DC Double Dresden´s Bomba Vlasta Klonfarová Lucie Chocholová V3
147 Mezitřída fena Ex Animo Dresden's Bomba ČLP/PRT/1554 28.8.2009 Fox Valley Vision Quest Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Petr Neuwirth VD6
139 Třída otevřená fena Espanya Dresden's Bomba ČLP/PRT/1552 28.8.2009 Vision Quest Fox Valley Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Anna Matúšů VD2
143 Třída otevřená fena Amy Cech line ČLP/PRT/1065 12.11.2007 Athos Mandylion Any Victory Will Do Quod Bonum Eva Čech Aneta Jansová VD3
145 Třída otevřená fena Bluebell z Olalliku ČLP/PRT/1423 14.8.2009 Chico Tanenbruck Cheilla z Rataj Renata Pirklová Marek Denisovič D
146 Třída otevřená fena Brandy Bredie's ČLP/PRT/844/09 23.11.2006 Errolflynn of Lovealoch Keen Kate z Jeřeně Eva Nápravníková Kateřina Štefečková VD4
148 Třída otevřená fena Jasmína Paleur ČLP/PRT/REG/1612 23.11.2009 Little Trouble Frazzle Alenka z Velfíku Leona Urbanová Lenka Zalabáková V1, CAC, CC
149 Třída pracovní fena Babů Jaybea ČLP/PRT/1528 27.6.2009 Iorick v. Bruininxdeel Bea Mandylion Lucie Kurtevová Michaela Balková V2, Res. CAC
150 Třída pracovní fena Evelína z Velfíku ČLP/PRT/1521 31.7.2009 Kylini Legend Finta Fň Paleur Jana Zabloudilová Dita Neudeková V1, CAC, CC
151 Třída pracovní fena Ifigénia Isis Černý Faun ČLP/PRT/1333 31.10.2008 Rohan Radagast Count On Me of Sweet Surprise Romana Spolková Romana Spolková V3
152 Třída pracovní fena Kusza Plappermäulchen's 13019/XXI/06 16.12.2006 Dutufree of Lovealoch Kamp Zaphira of Lovealoch A. Huis Agnieszka Wasiukiewicz V4
153 Třída vítězů fena Anne Killers Hole ČLP/PRT/951 26.4.2007 Dougles Mandylion Kristyn The Killer Z Jeřeně Michaela Balková Natálie Janulíková V3
154 Třída vítězů fena Dreaming Ray Dresden´s Bomba ČLP/PRT/1167 26.4.2008 Scalloway Hillbilly Discovery of Lovealoch Olga Drážďanská Olga Drážďanská V2, Res. CAC
155 Třída vítězů fena Idea Paleur ČLP/PRT/REG/1454 18.5.2009 Fox Meadow´s Beetlejuice Gulabin´s Gigi-Lou Leona Urbanová Lenka Zalabáková V1, CAC, CC
156 Třída Veteránů fena No Limits of Mayvesta ČLP/PRT/REG/187/03 26.6.1999 Rialto Ratpack Mayca Milica Ratpack J.C.J. Bon Zuzana Vostárková Nedostavila se
154 Třída čestná fena Axamite Superior Dresden´s Bomba ČLP/PRT/831/10 04.11.2006 Bradpit of Lovealoch Astoria z Buršických pastvin Olga Drážďanská Olga Drážďanská Nedostavila se
 
FOTOGALERIE z výstavy
00 Před posuzováním
01 Psi - Třída mladých 02 Psi - Mezitřída 03 Psi - Třída otevřená 04 Psi - Třída pracovní 05 Psi - Třída vítězů 06 Psi - Třída veteránů
07 Feny - Třída mladých 08 Feny - Mezitřída 09 Feny - Třída otevřená 10 Feny - Třída pracovní 11 Feny - Třída vítězů Feny - Třída veteránů
12 O nejlepšího mladého (BOJ) 13 O nejlepšího psa 14 O nejlepší fenu 15 O nejlepšího jedince výstavy (BOB)
01 Fotogalerie Markéty Wortnerové 02 Fotogalerie Anny Jakubů 03 Fotogalerie Veroniky Holáňové 04 Fotogalerie Kateřiny Štefečkové Pokud víte o nějaké další galerii PRT z této výstavy, napište nám.

Poznámky: Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo znáte chybějící data, dejte nám prosím vědět.


Vysvětlivky zkratek:
V(x) Výborná (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
VD(x) Velmi dobrá (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
D(x) Dobrá (x=pořadí) V každé třídě mimo štěňat a dorostu
CAJC čekatelství Českého junior šampióna Samostatně pro fenu a psa ve třídě mladých.
BOJ Nejlepší mladý jedinec Utkají se o něj fena a pes CAJC
CAC čekatelství Českého šampióna Může (ale nemusí!) obdržet každý pes i fena ve své třídě s hodnocením V1
CC čekatelství Klubového šampióna CC se zadává na Klubové a Speciální výstavě teriérů. Může být zadán psům a fenám oceněným ve třídách mezitřída, otevřená, pracovní a vítězů známkou V1.
BOV Nejhezčí veterán plemene Do soutěže o tento titul postupují pes a fena ze třídy veteránů.
Best Male/Female Nejhezčí pes/fena plemene Do soutěže o tento titul postupují samostatně psi a feny ocenění titulem CAC, CC.
BOB Nejhezčí pes plemene Do soutěže o tento titul postupují pes a fena, kterým byl zadán titul Best (male/female), BOJ a BOV.
Pro návrat zpět klikněte ZDE.